En Çok Oynanan .io Oyun Listesi!

Günümüzün en popüler oyun alt yapılarından biri olan .io oyunlarının listesini bu içerik altında bulabilirsiniz.En beğenilen io oyun listesi!En çok oynanan web tabanlı oyunlar!
Ramazanda, vakit geçirmek için web tabanlı en iyi io oyunlarının listesini kendimizce sıraladık.
En popüler yapımları bildiğiniz üzere Agar.io'dur. Agar.io gibi eğlenceli oyun listemizde kendinize uygun olan oyunları dilediğinizce ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.
Multiplayer web tabanlı io oyunlarının enlerini kendimizce ayarladık. Agar.io gibi oyunlar arıyorsanız bu içerik tam size göre.
Ücretsiz çok oyunculu io oyunları arıyorsanız aşağıdaki listemizi inceleyiniz.BirinciOyuncuSunar.
En iyi io web tabanlı oyunların listesi:

5-) vanar.io Oynama Rehberi
Vanar.io Darkobit tadında olan,pek aktif kullanıcısı olmasa da belirli bir kitlesiyle io aleminde yer alan bir uzay gemisi oyunudur.
Uzay gemisi ile oyuna başlıyoruz. Etrafımızdaki ayları ve düşmanları patladıkça güçleniyoruz ve en iyisi olmaya çalışıyoruz.
Fare kontrolü ile oynanmayan ender oyunlarından biri vanar.io'dur. Fare kontrolünden sıkıldıysanız ve sadece klavye kontrolü ile oyun oynamak istiyorsanız tercih edilebilecek bir oyundur.
Oyuna girdiğiniz zaman basit olarak vanar.io hangi tuşlarla oynanır rehberini oyun size sunacaktır.
Vanar.io oynamak için TIKLAYINIZ
4-)cursors.io Oynama Rehberi
Cursors.io adından da anlaşılacağı üzere fare imleci ile oynanan biraz zor ama eğlenceli bir oyundur.Multiplayer labirent oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre.Oynanışa alışmak biraz zor olabilir fakat alışınca ısınıyorsunuz.Fare imlecinizi kırmızı alandan yeşil alana getirmeye çalışıyorsunuz online oyuncularla birlikte.Yardımlaşmanın çok önemli olduğu cursors.io'da ek oyuncular çok önemli rol oynuyor.
Cursors.io oynamak için TIKLAYINIZ
3-)diep.io Oynama Rehberi
Diep.io en kapsamlı io oyunlarından bir tanesi. Yeni Agar.io tadında olan bu oyunda tank diye nitelendirebileceğimiz daireleri kontrol ediyoruz ve online kullanıcılara karşı dairelerle savaşıyoruz.Kısaca tank savaşı,savaş oyunu severler için birebir oyun.Gelişim süresini dilediğiniz gibi ayarlayabildiğiniz için oldukça eğlenceli bir oyun.Etraftaki düşmanlar dışında kare ve üçgenleri patlatarak gelişiminizi sağlıyorsunuz.Gelişim sırasında özel güncellemeler ile keskin nişancı,tank,taramalı kullanan dairelere dönüşüyorsunuz.
Gelişimli savaş oyunları seviyorsanız sevebileceğiniz bir oyun diep.io.
Diep.io oynamak için TIKLAYINIZ
2-)slither io Oynama Rehberi
Slither.io çıkmasıyla birlikte çok fazla oyuncu elde etmiştir.Bu kadar ilgi tabi ki biraz da önce ki oyunundan(agar.io) gelse de bu slither.io'nun beğenilmedi anlamına gelmez.Aksine gayet beğenilen bir io oyunu oldu.Oyunda bir yılanı kontrol ediyoruz ve etrafımızdaki yemleri ve alt ettiğimiz düşmanların ölüsünü yiyerek büyüyoruz.Fare kontrolü ile oynadığımız bu oyunu iki tuşla oynuyoruz.Fare kontrolü ve sol fare tuşu ile oynuyoruz.Sol fare tuşu ile yılanı hızlandırarak düşmanlar için strateji yapabiliyor ve ya kaçmak için kullanıyoruz.Bu hızlanma işleminde yılanın küçüldüğünü de unutmamak lazım.
Düşman yılanları alt etmek için yılanınızın vücüdunu kullanıyoruz.Sanılanın aksine büyük yılan küçük yılanı yiyemiyor.Oyuna başlar başlamaz büyük yılanların başına dert açabiliyor ve çok seri bir şekilde büyüyüp ölebiliyorsunuz.Bu da slither.io farklı kılan özelliklerden bir tanesi.Vakit geçirilecek oyun arıyorsanız sevebileceğiniz bir oyun.
Slither io oynamak için TIKLAYINIZ
1-)agar.io Oynama Rehberi
Agar io kısaca büyük balık küçük balığı yer mantığına sahip olan bir oyundur.Tabi bahsi geçen burada balık değil daireler.
Önce küçük bir daire ile başlıyorsunuz ve etrafınızda bulunan yemleri ve sizden küçük olan rakiplerinizi yiyerek büyümeye çalışıyorsunuz tabi büyümek hiçte kolay değil çünkü büyük boya ulaşmış rakipleriniz sizi kolayca yiyebilir.
Bu yüzden mümkün mertebe kalabalık bölgelerden uzak ve takım olarak oynarsanız liderlik tablosunda ilk 10'a girmeniz kolaylaşacaktır.
Agar.io Nasıl Oynanır?Oyun iki tuş ve fare kontrolü ile oynanıyor."W" tuşuna basarak arkadaşlarınıza yem atabilir veya dikenlere silah gibi kullanabilirsiniz.Boşluk ile de iki ayrılarak rakiplerinizi yiyebilir veya takım arkadaşınızı dahada büyütebilirsiniz.
Boşluk ile her iki(veya daha fazla) ayrıldığınızda bir müddet boyunca tek parça haline gelemiyorsunuz buda sizi çok iyi bir yem haline getiriyor.Bu yüzden eğer takımınız yoksa kuytu köşelerde beklemek sizin için daha faydalı olacaktır .

İyi eğlenceler...©