PC - En İyi Korku Oyunları 2016

En iyi bilgisayar korku oyunlarını bu içerik altında bulabilirsiniz. En iyi hayatta kalma oyunlarının listesi.Bilgisayar kullanıcısıysanız ve iliklerinize kadar korkmak istiyorsanız aşağıdaki liste tam size göre.

Bilgisayarda gerilim & korku oyunu oldukça var fakat bu korku oyunları herkese hitap etmiyor.Bu nedenle bu listeyi daraltıyor ve enleri ortaya çıkartıyoruz. Yaş sınırlaması bulunan bu oyunları hastalıkları olan kişilere önermiyoruz. Gece karanlığında oynayacağınız bu korku oyun listesini sizler için derledik.
Sizde en çok korktuğunuz oyunu yorum olarak belirtebilirsiniz.
İşte Olmazsa olmaz korku oyun listenizde mutlaka yer alması gereken oyunlar:

10-) Layer Of Fear İnceleme- 2015
Bir ev içerisinde geçen deli bir ressamın hikayesini konu alan bu oyun hem grafik açısından hem oynanış açısından oldukça ideal.
Layer Of Fear ilgili video:

ZombiU İnceleme- 2015
Adından da anlaşılacağı üzere zombiler arasında hayatta kalma mücadelesi veren bir kişinin hikayesini konu alan bu oyun zombi severler için oldukça ideal.Zombi korku oyunları seviyorsanız ZombiU çok yüksek sistem istemediği için gayet iyi bir seçenek.
ZombiU ideal video:

Kholat İnceleme- 2015 
Gerçek hikayeden oyuna dahil edilmiş bu oyun gerçek korkuyu isteyenler için bire bir.Ekrana korkunçlu birinin fırlamasından daha fazlasını istiyorsanız gerçek bir hikayeyi tadabilirsiniz.
Hikayeye ve görselliğe önem veriyorsanız Kholat oldukça iyi bir seçenek.
Kholat ilgili video:

Five Nights At Freddy's İnceleme - 2015
Oynanış olarak basit bir sunum istiyor ve korkunun dibine vurmak istiyorsanız ideal bir seçenek.
Freddy isimli bir pizzacıda geçen bu oyunda gece bekçisi olarak görev yaptığınız yerde beş gece geçirmeniz gerekiyor.Basit bir arayüzlü korku arıyorsanız Five Nights oldukça iyi bir seçim!
Five Nights At Freddy's ilgili video:

Soma İnceleme - 2015 
Grafik açısından ve konu açısından korkutucu olsa da ambiyans olarak korku oyun severler için oldukça ideal bir seçenek.Bilim kurgu korku oyunları severler için oldukça iyi bir seçim!
Soma ilgili video:

Diğer eski korku,gerilim hayatta kalma oyunlarının listesi:
Amnesia: Dark Descent  - 8 Eylül 2010
Outlast  - 2013
Alien: Isolation - 2014
The Evil Within  - 2014