En İyi Bilgisayar Dövüş Oyunları - 2016

Bilgisayar dövüş oyunları listesini bu içerik altında bulabilirsiniz.
PC de dövüş oyunu konsollara oranla çok düşük ve PC'de mevcut olan dövüş oyunları da pek kaliteli değiller.Bizde kaliteli olanları seçip bir liste hazırladık.Bilgisayarda dövüş oyunu arıyorum,Pc için dövüş oyunları sorularının cevapları için bu içeriği açıyoruz.BirinciOyuncu.com sunar

PC kavga,dövüş,boks oyunları listesi:
5-) Injustice: Gods Among Us - Ultimate Edition  İnceleme
Batman, Cyborg, The Flash, Harley Quinn, Nightwing, Solomon Grundy, Superman ve Wonder Woman gibi süper kahramanların dövüştüğü bir oyun arıyorsanız tam size göre bir oyun.
Bilindiği üzere Batman ve Süperman'in yakında bir filmi çıkıyor ve bu filmde iki kahraman karşı karşıya geliyor.Eğer sizde bu iki kahramanı karşılaştırmak istiyorsanız Injustice: Gods Among Us oyunu Birinci Oyuncu olarak denemenizi öneririz.
Grafik kalitesi,iyi oynanış  ve süper kahramanlar oyunu arıyorsanız bu oyun tam size göre!

4-)WWE 2K15 İnceleme
Amerikan güreşi diye tabir ettiğimiz WWE 2K15 uzun yıllar sonra PC platformunda da yerini almıştı.
WWE  Süper starlarını bu oyunda yönetebiliyor ve çeşitli modlar ile oyun zevkini ikiye katlaya biliyorsunuz.
Hulk Hogan başta olmak üzere John Cena,Chris Jericho,CM Punk,Big Show gibi süper starları dövüştürebiliyorsunuz.
Ek olarak bayan Divalar da mevcut bu sayede bayan kavga modu da mevcut.
Güreş oyunlarını seviyorsanız ve PC oyuncusuysanız WWE 2K15 tam size göre!

3-)Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 İnceleme
Naruto ninjalarının dövüştüğü bu oyunu özellikle Naruto hayranları iki kat sevecektir.Birinci Oyuncu.Com olarak öneriyoruz.
Anime ve manga uyarlaması olan NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 anime ve manga severler için en iyi seçenek.
Dövüş sistemi oldukça güzel olan ve grafikleri de gayet iyi olan bu oyun tam anime severler için!

2-)Street Fighter V ve Street Fighter IV İnceleme
Efsanelerle birlikte dövüşmeye hazır olun!Özel hareketler ve kombolarda (combo) ustalaşın ve en iyi Street Fighter oyuncusu olun.BirinciOyuncu.com olarak tavsiye ediyoruz.Aduket sevenler ve özel hareket sevenler için bire bir Street Fighter V.
Ryu, Chun-Li ve diğer dövüş karakterleri ile kombolar yapmaya hazır olun.
Street Fighter V kombo sistemini ve özel hareket yapmayı sevenler için çok iyi bir seçenek.

1-)Mortal Kombat X inceleme
Mortal Kombat X adlı oyun Next-gen teknolojisi ile destekleniyor.Daha kaliteli görseller ile dövüşmeye hazır olun!
Kombo,fatality ve sinametik sunum ile gönlümüze tat kurmayı uzun yıllardır başaran Mortal Kombat X serisi ile de bu seriyi bizce devam ettirmesini bildi.
Mekanlara Etkileşim:
Her mekanda farklı etkileşim yerleri mevcut.Bir mekanda çeşitli eşyaları fırlatabiliyorken diğer mekanda ağaçın dalından destek alarak rakibe daha sert vurabiliyoruz. Strajik olarak rakibinize değişik saldırılar yapmanızı sağlayan meken etkileşimi oyuna güzel bir hava katmayı başarmış gibi.
Daha güçlü X-RAY hareketleri:
Mortal Kombat 9'da olduğu gib Mortal Kombat X'te de yer alan X-RAY sistemi şimdi daha güçlü.Yenilenmiş X-RAY hareketleri ile rakibinizin kırılmıcak kemiğini bırakmıyacaksınız!Çok canice yapılan X-RAY hareketleri fatality sistemi kadar canice olacak.
Karakter Varyaslonları:
Karakter varyaslonları oyuncuların karakterleri seçerken 3 adet farklı varyasyonlardan bir tanesini seçebilme imkanı tanıyacak.Karakterlere ilave çeşitlilik sağlayan bu özellik oyundaki dövüş stratejisini genişletecek.
Olmazsa olmaz Fatality'ler:
Mortal Kombat serisinin en sevilen özelliklerinden biri olan fatality sistemi yine çok acımasızca geliyor.Rakibinizi kaybettiğine pişman edicek olan fatality sistemi yine oldukça korkunç.Rakibinizi ortadan iki bölmek,rakibinizin kalbini çıkartmak ve daha bir sürü fatality sistemi oyunun en tatlı kısmını alıyor her ne kadar kaybeden için aynı şeyleri söyleyemesekte...

İçerik hakkı saklıdır.
Bizim listemiz TOP En iyi dövüş oyunları listemiz böyleydi. Sizde en beğendiğiniz dövüş oyunlarını yorum olarak belirtebilirsiniz.