Crysis 3 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü!

Crysis 3 Çalışmayı durdurdu hatasının çözümü, Crysis 3 kapanma sorunu çözümlerini bu içerik altında videolu olarak bulabilirsiniz.

Crysis 3'e girdikten sonra oyundan atıp çalışmayı durdurdu hatası veriyorsa aşağıdaki adımları takip ederek sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.Genelde bu hatayı korsan oyuncular alsada orjinal oyuncular da alabiliyor.Korsan veya orjinal de bu hatayı alıyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz. Birincioyuncu.com sunar.
Crysis 3 Çalışmayı Durdurdu Hatası Çözümü:
Videodaki çözüm adımları:
1-) Ekran kartı sürücünüzün en güncel versiyon olduğuna emin olunuz.Değilse ekran kartınızın sürücüsünü (drivers) güncelleyiniz.
2-)Windows kullanıcıları Windows'un en son güncellemelerini kontrol etsin.
Windows + S tuşuna basarak arama ekranını açın ve arama alanına "windows update" yazın ve açınız. Bu alandan windows update güncellemesi var ise güncelleştirin.
3-) Temp klasörünü temizleyiniz veya sisteminizi anti-virüs programları ile taratınız.
4-)Windows güvenlik duvarınızdan Crysis 3'ü izin veriniz.
Windows + S tuşuna basarak Windows arama ekranını açınız ve arama alanına "bir uygulamaya windows güvenlik duvarı üzerinden izin ver" yazıp aratınız ve açınız.
Açtıktan sonra listeden Crysis 3'ü bulunuz ve Özel ve ortak alanlarındaki kutucukları tikli bir şekilde ayarlayınız.
5-)Krek yüklediğiniz zaman ve ya oyun kurulumu yaparken anti-virüs programını kapalı tutunuz.
Ve ek bir kaç işlem daha yapmanız öneriliyor.Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra sorun büyük ihtimalle çözülecektir fakat 6-7 adımları da yaparsanız tam verim alabilirsiniz işte
İlgili video: 
Sorun devam ederse yorum olarak belirtebilirsiniz.