Metal Gear Solid V(5) Hatalar Ve Çözümleri


Metal Gear Solid V: 0XC00007b, Time error"75","Failed to load library steam_api64.dll" , beyaz ekran da kalma ve "Failed to create save data" hatalarının çözümünü bu içerik altında bulabilirsiniz.

Metal Gear Solid hakkında çeşitli hatalarınızı  yorum olarak belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

1-Run Time error"75" Hatasının Çözümü
Masa üstünde bulunan Metal gear solid v phantom pain uygulamasına farenin sağ tuşuna tıklayarak "Dosya konumunu aç" yapıyoruz(Metal Gear Solid V Kurulu olduğu yere gidiyoruz).
Açılan klasörde "mgsvtp.exe" uygulaması mevcut.Oyuna girmek istiyorsanız "mgsvtp.exe" uygulamasından girerek bu sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

2-Failed to load library steam_api64.dll Hatasının Çözümü
Hatanın adından da anlaşılacağı üzere "Steam_api64.dll" dosyası eksik olduğundan dolayı böyle bir hata ile karşılaşıyorsunuz.
Steam_api64.dll dosyasını indiriyoruz (BURADAN İNDİREBİLİRSİNİZ).İndirdiğimiz Steam_api64.dll dosyasını oyunun kurulu olduğu yere atarak bu sorunun çözümüne ulaşabilirsiniz.

3-Beyaz Ekran Sorunun Çözümü
Bu hata oyununuzun sürümünden dolayı alınmakta.Çözümü oldukça basittir.
Sağ en altta bulunan saatinize bir defa tıklayın ve açılan pencereden "Tarih ve Saat Ayarını Değiştir"i seçiniz.Açılan pencereden "Saat dilimini değiştir..."e tıklayınız ve oradan saat dilimini oyunu oynayacağınız vakit "(UTC+08:00)Pekin,Çoingcin,Hong Kong,Urumçi" getiriniz.Her oyuna gireceğiniz zaman bu işlemi yapmanız gerekiyor.Oyunu kapattıktan sonra saat dilimini düzenlersiniz.
4-Failed to create save data Hatasının Çözümü
Metal Gear Solid V Phantom Pain oyununun kurulu olduğu klasöre geliyoruz.Ardından "3DMGAME , SEYTER , remote" klasörüne giriyoruz ve orada bulunan "tpp_config_data,tpp_game_data" dosyalarını yedeğini alarak siliniz. Artık oyuna girebilirsiniz...
Çözümler "
Her işlemden sonra oyunu yönetici olarak çalıştır yaparak ve  "mgsvtpp.exe" uygulamasından girmelisiniz.

5-0XC00007b Hatasının Çözümü
Bu genel bir hatadır. BURAYA  tıklayarak hatanın çözüm konusuna ulaşabilirsiniz.


Metal Gear Solid hakkında çeşitli sorunlarınızı bu içerik altında yorum olarak paylaşabilirsiniz.Ekibimiz ve bazı ziyaretçilerimiz yardımcı olmaya çalışacaktır.