0XC00007b Hatasının %100 Çözümü


GTA 5,Mortal Kombat "0XC00007b Uygulama düzgün olarak başlatılamadı" Hatasının Çözümü
Mortal Kombat X,Fifa15,Battlefield Hardline,Fry Cry 4 gibi herhangi bir oyuna girmeye çalıştığınız zaman 0XC00007b hatası ile karşılaşabiliyorsunuz.Oyunlar her ne kadar farklı olsada çözüm aynıdır.Tek bir çözüm ile bütün oyunlarda oluşan bu sorunu giderebiliyorsunuz.Bu sorun genelde bilgisayarınıza yeni format attıktan sonra bilgisayarınızda eksik DLL dosyalar olduğu için böyle bir hata ile karşılaşıyorsunuz.Çözümü her ne kadar basit olsada dikkatli bir şekilde adımları inceleyerek çözüme ulaşabilirsiniz.
Bütün Windows işletim sistemi için geçerli bir sorundur ve bütün Windows işletim sistemi için geçerli bir çözümü de mevcuttur.

Gerekli DLL Dosyaları
Öncellikle DLL dosyaları indirmeniz ve gerekli yerlere atmanız gerekiyor.
Gerekli DLL dosyaları için TIKLAYIN
DLL dosyalarını indirin ve rar'dan çıkartın.Daha sonra,"C/Windows/SysWOW64" klasörüne giriniz.Yukarıdaki linkten indirdiğiniz DLL dosyaların hepsini SysWOW64'ün içine atın gelen soruya "Tümünü Evet" yapın ve işlemin tamamlanmasını bekleyin.
Bu işlemleri tamamladıktan sonra DLL dosyaları ile işlemimizi tamamlamış oluyoruz.
Direct X Kurulumu
DirectX sürücüsünü bilgisayarınıza kurmanız gerekiyor.DLL dosyalarını gerekli yerlere attıktan sonra Direct X sürümünü bilgisayara kurmalısınız.
DirectX İndirmek için TIKLAYIN
DirectX İndirin ve kurun.Setup şeklinde olduğu için next,next şeklinde ilerleyin ve bilgisayarınıza DirectX sürücüsünü kurmayı tamamlayınız.

Bu işlemle birlikte görev tamamlanmış oluyor.Daha sonra oyunlara girebilirsiniz.