Counter Strike:GO Kasma Sorununun Çözümü!
CS:GO - Counter strike global offensive kasma sorununun çözümü.
Counter strike GO'yu oynarken bazı sistemlerde kasmalar oluyor bu durum haliyle oyun zevkinizi bir hayli düşürüyor.Düşmanı vurmak çok zorlaşıyor.Özellikle çevrim içi oynarken bir hayli sıkıntı yaratıyor.Bu sorunun bazı çözümleri mevcut biz en işe yarayan çözümü paylaşıyoruz.
Öncellikle ilk işlemimizi steam üzerinden yapacağız.
Steam'a girelim,üst menüde bulunan kategorilerden (1)Kütüphane'nin (Libary) üstüne gelelim ve Oyunlar (All games) bölümünü seçelim.
Sol tarafta gelecek oyunlar bölümünden (2)Counter strike global offensive üzerine gelip sağ tıklayarak (3)"özellikler(properties)"i seçiyoruz.
Gelen pencereden,(4)"Genel" kategorisinde bulunan  (5)"Çalıştırma Seçenekleri Ayarla"(set launch options) mevcut, onu seçiyoruz ve karşımıza bir kutucuk geliyor oraya (6)"-threads X" yazıyoruz ardından "Tamam" diyerek Steam üzerindeki işlemimizi tamamlıyoruz.
İlgili Resim: Parantez içindeki yazılar görselle uyumlu olduğu için yazılmıştır.
---
Ardından, oyunun kurulu olduğu yerde bulunan "steam/steamapps/common/counter-stirke Global Offensive/csgo/cfg" klasörüne giriyoruz.
Ardından, CFG klasörünün içerisinde bulunan "Video.txt"i açıyoruz.
Not defteri içerisinde "CTRL + F" yaparak not defteri içerisinde  "setting.mat_queue_mode" yazısını aratıyoruz.
Setting.mat_queue_mode yazısını hemen yanında bulunan sayıyı "2" yapıyoruz ardından kaydedip çıkıyoruz(kaydetmek için CTRL+S kısayol tuşu).
İlgili Resim:

İşlem tamamlandı şimdi oyuna girerek farkı görebilirsiniz.