The Walking Dead - Diger Bölümlerde Siyah Ekran Sorunun Çözümü

The Walking Dead adlı oyunun bir çok takipçisi olduğunu biliyoruz.Oyunun en büyük özelliği interaktif özelliğinin olmasıdır.Malumunuz The Walking Dead adlı oyun seri şeklinde devam ediyor.Aldığımız siyah ekran hatasıda bundan kaynaklanıyor.
Sorun:Örneğin; "The Walking Dead Sezon 1 Bölüm 1" oynuyorsunuz ve 2. bölüme geçtiğiniz zaman siyah ekran ile karşılaşıyorsunuz.
Çözüm:.Bu hatayı çözmek için serinin devamını yüklemeniz gerekiyor.Sanılanın aksine 1. sezonu indirdiğiniz zaman diğer bölümler gelmiyor,sizin yüklemeniz gerekiyor.Sezon başları haricinde diğer bölümleri kendiniz indirmeniz gerekiyor.Örneğin; "The Walking Dead Season 1: Episode 2" şeklinde internette aratırsanız Torrent olarak bulabilirsiniz.Sadece Pack içerisinde bulunan dosyalarını indirerek dosya boyutunu düşürürebilirsiniz.
İndirilmiş dosyaları nereye atıcaz?:Bu kurulumu The Walking Dead Season 1: Episode 2 olarak anlatıyorum diğer sezonlarda farklı olabiliyor o konuya da deyineceğim.
Bölümü sadece Pack dosyalarını indirmeyip tamamen yüklediyseniz,1 sezonun 2. bölümünü nereye kurduysanız oraya gelin ve orada bulunan pack klasöründeki dosyaları alıp 1. sezonu nereye kurduysanız oraya gidin ve PACK klasöründe bulunan "WalkingDead102" adlı klasörün içerisine atınız.
1 Sezonda diğer bölümleri atacağınız yerin listesi:
3. Bölüm için WalkingDead103
4. Bölüm için WalkingDead104
5. Bölüm için WalkingDead105

2. Sezonda direk Pack klasörünün içine atmanız yeterli oluyor bölümleri.